Русский English АПАУ лого
Асоціація промислового арматуробудування України
Шановні панове!

Трубопровідна арматура широко використовується в базових галузях економіки України: нафтогазовидобувній, нафтохімічній, хімічній, паливно-енергетичній, авіакосмічній, у гірничо-металургійному комплексі та житлово-комунальному господарстві - на магістральних нафтогазопроводах та інших продуктопроводах, у внутрішніх мережах підприємств.

Україна має могутній потенціал для виробництва промислової трубопровідної арматури - близько ста підприємств та організацій розробляють та виробляють арматурну продукцію.

Для сприяння розвитку вітчизняного арматуробудування за ініціативою Міністерства промислової політики України створено недержавну некомерційну організацію - Асоціацію промислового арматуробудування України (АПАУ) як добровільне об’єднання підприємств на засадах довіри та взаємодопомоги.

Основними завданнями АПАУ є:

  • сприяння розвитку та ефективному використанню економічного потенциалу арматуробудівних підприємств України;
  • сприяння проведенню узгодженої науково-технічної політики у галузі арматуробудування;
  • сприяння забезпеченню потреб у трубопровідній арматурі вітчизняного виробництва;
  • сприяння встановленню прямих контактів виробників з потенційними партнерами;
  • захист прав та економічних інтересів національних виробників;
  • представництво інтересів підприємств в органах державної влади, в міжнародних організаціях.

АПАУ працює в тісному контакті з державними органами влади, з українськими асоціаціями ливарників, хіміків, суднобудівників. Укладено угоду про спільне співробітництво з асоціацією спеціалістів промислової гідравліки та пневматики, а також з Українською національною зовнішньоторговельною корпорацією УНЗК "Важмашімпекс", що представляє такі флагмани українського машинобудування, як "Старокраматорський машинобудівний завод", "Азовмаш", "Дніпроважмаш", "Славважмаш", "Турбоатом" та інші.

АПАУ є членом Торговельно-промислової палати України, Науково-промислової асоціації арматуробудівників країн СНД.

У складі АПАУ - основні українські підприємства, що випускають близько 83% загального обсягу виробництва арматури в Україні.


 

Украинский портАл Rambler's Top100 МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов